Sünnet Organizasyonu ve Yemeği

Sünnet Organizasyonu ve Yemeği

Her kadın bir annedir ve her kadın kadar olmasa da her erkek bir babadır. Hani ‘anne olmayan bilemez ya da baba olmayan anlayamaz’ sözleri vardır ya. İşte biz bu sözün dışında yer alan bir avuç insanız. Çünkü biliyoruz ki her cinsiyet içerisinde biraz anne biraz da baba barındırır. Bu barındırış bir anne ya da bir baba oluş ile tam anlamını yakalasa da bu önemin farkında olduğumuzu belirtmeden yaptığımız organizasyonların başarısını ifade edemeyiz kanısındayız. Anneler... Babalar... Sizleri anlıyor ve sünnet organizasyon ve yemeği düzenlemelerimizi, hep o anlayış ile şekillendiriyoruz.

Lezzetle; felsefenin, kültürün, medeniyetlerin ve hayatın bir mozaik oluşturduğu Şenol Kolcuoğlu dünyasında, ebeveynlerin ruhuna dokunmayı biliyoruz. Sünnet organizasyon ve yemeği, her ne kadar bir araya toplanış olsa da namı diğer ‘erkekliğe geçiş törenine’ bir ebeveyn titizliği ile hazırlanıyoruz. Bazen bir duygusal ana sahne olsa da etkinliğimiz, bir anne dokunuşu sıcaklığında bir peçete ile koşarız yanınıza. Biliriz ki her özel an, bir nebze duygusallık barındırır içerisinde hele bir de anne olunca, işin içinde duygular sel olur akar. Yaşanabilecek durumları öngörüşümüz tecrübemizden kaynaklansa da bu durumlar karşısında hazırlıklı oluşumuz işimize duyduğumuz aşktan gelmektedir. Şenol Kolcuoğlu olarak, sadece sünnet organizasyon ve yemeği düzenlemiyor, en duygusal anlarınızdan en mutlu anlarınıza kadarki tüm detayları bir aile hassasiyetinde sizlerle paylaşıyoruz.

Her çocuk özeldir ama her çocuğun daha özel olduğu günler vardır. Erkekler için bu gün, sünnet organizasyon ve yemeği günüdür. Bu bilinçle hazırlamış olduğumuz menü ve etkinliklerde sadece bir işletme değil, ailenizin bir parçası oluyoruz. Unutmayın, çocuklarınız bizim her şeyimiz...