FİRMA PROFİLİ

FİRMA PROFİLİ

FİRMA PROFİLİ

Adanalı Şenol Kolcuoğlu, namı diğer ‘İstanbul’daki ilk metrelik kebabın ev sahibi’ 2008 yılında Muazzez Ersoy ortaklığı ile kebap kültürümüzün değişmez adresi olmaya devam etmiştir. Şenol Kolcuoğlu, bugüne kadar pek çok konuğa ve organizasyona ev sahipliği yapmış olsa da bu organizasyonların başarısı ve ihtişamının ana nedeni davetkâr menüsü değildir. Şenol Kolcuoğlu, her ne kadar işinin piri ve üstadı olsa da profesyonel bir işletme bilinci ile müşteri memnuniyetini önceleyen servis yaklaşımıyla, tercih edilme nedenlerini oluşturmuştur.

Davetkâr menülerin ev sahibi Şenol Kolcuoğlu, işletmelerin hizmet ettikleri insanlardan çok şey öğrendikleri bilinci ile yol alırken başarının anahtarının kaliteli ve güvenilir hizmetten kaynaklandığı özbilincini her daim korumuştur.

Biliyoruz ki, başarılı şirketlerin çoğu; hizmetlerine kaynaklık eden yeni düşünceleri, müşterilerinden edinmiştir. Müşteriye ulaşmak, çevre ile yapılan genel bir bağlantıdan ibaret olamaz mantığı, kalitemizin özele indirgenmiş resmini hizmet politikamıza çizmiştir. Başarılı olmak isteyen kuruluşlar müşterileri ile gerçekten yakındırlar ve uygulamalarını başarıları ile pekiştirirler. Bunu yapamayan kuruluşlar ise konu üzerinde konuşmaktan öteye gidemezler. Konuşmak değil, uygulamak felsefesi ile amaçlarımızı belirleyişimiz davetlerimizin mimarı olurken, lezziz menülerimizin de şefi olmaktadır.

İstanbul’daki ilk metrelik kebabın ev sahibi olarak değil, değerlerimiz ile yolumuzu çiziyoruz. Çünkü biliyoruz ki; bir işletmenin en önemli fakat kazanılması en zor değeri, müşteri bağlılığı ile ölçülür. Bir tutam kalite, bir tutam sevgi ve meslek sırını oluşturan ölçülerde sevgi eklemelerimizle kısık ateşte pişen kültür miraslarımız, bir ‘hoş geldiniz’ samimiyetinde şölene dönüşmektedir. Sizi de bu şölenin şahitleri olabilmek ve unutulmaz lezzetlerin deneyimiyle buluşturabilmek için Şenol Kolcuoğlu’na bekliyoruz.

E-Bülten

Sistemimize kayıt olun, etkinliklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!