Kına ve Nisan Organizasyonu

Kına ve Nisan Organizasyonu

Aslen Fransız olan organizasyon kelimesi dilimizdeki karşılığından ziyade, dilimizdeki yerini almıştır. Organizasyon, birçok betimlemenin niteliğini oluşturuyor olsa da dilimizdeki karşılığına değinmekte fayda var görüşündeyiz. Organizasyon, birtakım işlerin ya da faaliyetlerin aksamadan yürütülmesini ifade eder. Aksamamanın arkasında çoğu zaman bir ekip bulunsa da tek kişinin yaptığı organizasyonlar da söz konusu olabilmektedir. Lakin bu organizasyonların amaçının dar kaldığı kuşku götürmez bir gerçektir. Bir ekip çalışması olan bu etkinlikler, özel günlerin önemi ve konuklarına göre detaylansa da Şenol Kolcuoğlu bünyesinde yapılan her etkinlik özel ve önemlidir. Düğün organizayonlarının daha önce bir masal sahnesinde gerçekleştiğine değinmiş olsak da aynı değiniş farklı senoryolarla ama öneminden bir parça dahi eksilmeden kına ve nişan organizasyonu için de söz konusu olmaktadır.

Kına ve nişan organizasyonu, imzaların atıldığı o güne, son iki ve son adımın demi olsa da en unutulmaz eğlencelerin ismi; kına ve nişan kelimelerinde hayat bulur. Bir kına ve nişan organizasyonu düşünün, hangisinin olduğu önemli değil. Dedik ya zaten, söz konusu sizin mutluluğunuz ve en sonundaki samimi bir gülüşünüz ise bizim için paha biçilmez bir değeri vardır. Bir organizasyon düşünün, tüm detaylarını hayal edin. Sonra o hayalin içerisine sevdiklerinizi, mutluluğunuzu ve umutlarınızı koyun. Hayallerinizin ve umutlarınızın kesiştiği o noktada mutluluğun kapısını en özel anlarınıza aralıyoruz. Tebessümünüzün mimarı olmaktan da gurur duyuyoruz.

Milletçe benimsediğimiz bir söz vardır ‘mutluluk paylaştıkça çoğalır’. Kına ve nişan organizasyonu ile tam olarak bu sözün amacına hizmet ediyoruz. Çünkü bizim kalite anlayışımız, biz olmaktan, sizin gibi düşünebilmemizden doğmaktadır.

Kına ve Nişan Organizasyonlarınızda, Şenol Kolcuoğlu Restoran müşteri hizmetleri temsilcilerinin tecrübesi ve sunulan kusursuz servislerle unutulmaz anılara dönüşüyor.