Düğün Organizasyonları

Düğün Organizasyonları

Tolstoy, ‘’umut, uyanık insanların rüyasıdır’’ der. Bir adım ile hayat bulan tüm eylemlerimiz, bir umudun yansıması olsa da en büyük umutlar iki hayatın bir hayat olarak bütünleşmesinde şekillenir. İki ayrı hayatın bir çatı altında toplanışı saatlere sığdırılmayacak eğlenceli anların tanıklığı ile renklendirilmek istenir ve en özel anların resmedilişi bir fotoğraf karesinin objektifine yansır. Aslında bu kadar değil, daha azı da değil. Düğün organizasyonları bu betimlemelerin çok daha fazlası olurken bir masalın en renkli sahnesi olmalıdır. Bal kabağından bir araba kadar mütevazi, papatyadan bir yol kadar doğal.

Bildiğiniz tüm masalların sahneleri bir yana dursun, düğün organizasyonları ile sizi kendi masalınızın kahramanı olmaya davet ediyoruz. Bu masalda sadece bir kahraman olmayacaksınız. Kahramanı olduğunuz bu masalın kaleme alınışını da sizin yapmanızı istiyoruz. Unutmayın, bu masalın kötü kahramanı yok. Burada her şey iyilik üzerine kurgulandı. Size düşen kendi masalınızın kapılarını aralamak ve Şenol Kolcuğolu sunumu ile düğün organizasyonları ekibimizin bir parçası olmak.

Biz umutlarımızı en değerli varlıklarımız olan sizlerin mutlulukları üzerine kurgularken, en tatlı rüyalarımızın tebessümleri yeni fikirlerin gelişimi olarak hayat buldu. Gelişmekten, uygulamaktan ve sizleri şaşırtmaktan vazgeçmeyen politikamız ile en özel günlerinizin tanıkları olarak kapılarımızı aralıyor ve ‘onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine’ mutlu sonunun en yakın tanıkları olmaktan kıvanç duyuyoruz. Çünkü Şenol Kolcuğolu’nda her masal mutlu son ile biter. Her biten gece bir başka mutlu sonun başlangıcını oluşturur.

Bir mutlu son daha kahramanlarını arıyor. Düğün organizasyonları ekibimizin yeni kahramanları sizler olabilir misiniz?